Prezenter muzyczny

        Wielu, zadaje sobie pytanie, dj czy zespół? My stawiamy na bardzo dobrego prezentera lub bardzo dobry zespół. Gaża doświadczonego prezentera będzie taka jak za bardzo słabego zespołu.  Jeśli nie chcemy ryzykować niekoniecznie znośnych wykonań i innych popisów niedoświadczonego zespołu wybór pada na prezentera. Szeroki repertuar i elastyczność daje ogromne korzyści oraz możliwość kontroli klimatu na przyjęciu.

            Nowością 2013/2014 są teledyski na żywo, wyświetlane na ekranie lub wielu ekranach, dj miksując muzykę miksuje zarazem wyświetlane teledyski. Dobry prezenter bez problemu i z klasą poprowadzi również inne punkty przyjęcia.

       Nasi prezenterzy wykazują otwartość  na nowości, elastyczność, doświadczenie, prezencję.  Są to cechy które pozsiada odpowiedni prezenter na Wasze przyjęcie. Szeroki repertuar wraz z doświadczeniem sprawia, że impreza nie może się nie udać. Wszystkie etapy przyjęcia są do indywidualnego ustalenia, nie ma żadnych ograniczeń. Prezenter odnajduje się podczas klasycznych, eleganckich przyjęć jak również nowoczesnych, skrojonych według wytycznych eventów.

           Polecamy wraz z zespołem i występem LIVE.