LIVE

 

Najpopularniejszymi atrakcjami przyjęć, podobnie jak w 2013 roku są występy LIVE, głownie SAX, nieco rzadziej VIOLIN oraz coraz bardziej popularna videodyskoteka, w której grane przez prezentera utwory są wyświetlane na ekranach w formie teledysku. Na ekranach mogą pojawić się również prezentacje, zdjęcia lub filmy. Polecamy, hit 2014!

SAX LIVE

Twórcą, zarazem wykonawcą projektu jest Tomasz „Mieczyk” Mieczykowski, muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Znakomicie odnajduje się w klasycznych aranżacjach standardów światowej muzyki rozrywkowej, jak również w energetycznych setach muzyki nowoczesnej.

Podczas klasycznych przyjęć wita gości standardami jazzowymi, co czyni przyjęcie prestiżowym i eleganckim. W przerwach umili czas przy sympatycznych rytmach nieprzeszkadzających w rozmowie i odpoczynku.

Polecamy wraz z prezenterem muzycznym, z którym podczas energicznych setów muzyki nowoczesnej daje popis własnych aranżacji. W każdym z setów daje z siebie 100%, trudno to opisać , trzeba to zobaczyć.  Jeszcze raz Polecamy!

 

 

TELEDYSKI LIVE

Cieszące się dużą popularnością teledyski są niewątpliwie doskonałą atrakcją dla zupełnie zaskoczonych gości. Nie, wychodzące już z kanonów karaoke, lecz teledyski są coraz częściej wybieranym elementem udanego przyjęcia. Wspomnienia historycznych, klasycznych utworów jak i hity list przebojów na ekranach tworzą dodatkową dekorację uzupełniającą przyjęcie oraz wzbudzają wiele ciepłych wspomnień. Fragmenty przyjęć z teledyskami znajdują się na filmach powyżej oraz w galerii realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

5 videodyskotekavideodyskoteka2

11videodyskoteka 410

PROFESJONALNI BARMANI/SHOW BAR

Znany punkt programu, od wielu lat goszczący na najlepszych przyjęciach. Zawodowi barmani tworzący fikuśne drinki rozgrzeją gości i zachęcą do wyśmienitej zabawy. Barmani umilą czas na przyjęciu w standardowej roli jak również z elektryzującym show, wykorzystującym niecodzienne umiejętności oraz elementy pirotechniki. Kolorowe, pyszne drinki umilą czas nawet najbardziej wymagających gości.

bar2bar

VIOLIN SHOW

Standardy z nutką nowoczesności. Więcej informacji wkrótce.