Zespół na Twoje Przyjęcie

         Rynek zespołów na przyjęcie oferuje bardzo szeroki wybór wykonawców. Począwszy od amatorskich duetów, po kompletne, doświadczone zespoły z zawodowymi muzykami, wybór wydaje się bardzo ciężki. Gaża wykonawców zależy od regionu, ilości wykonawców, zakresu usługi lecz nie zawsze od jakości. Pamiętajmy o rozsądnym wyborze głównej atrakcji, gdyż jest to klucz do udanego przyjęcia.

         Prowedding oferuje sprawdzone zespoły w przystępnych cenach. Jeśli nie chcesz ryzykować zapraszamy do kontaktu już dziś. W ofercie znajdują się 3 propozycje zespołów, każdy z nich reprezentuje odmienny klimat oraz repertuar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołów na przyjęcie.

 Sprawdzone zespoły muzyczne tylko z prowedding.pl

 

Zespół na bankiet i eleganckie przyjęcie

          Zespół z charakterystycznym wokalistą, laureatem programu Szansa Na Sukces i półfinalistą „Idola”. Klasyczne utwory z dużą domieszką energetycznych rytmów. Doskonale sprawdza się podczas klasycznych, bardzo eleganckich przyjęć. Wysoki poziom muzyczny wraz z elegancją gwarantują doskonałą zabawę. Polecamy w połączeniu z prezenterem muzycznym uzupełniającym przyjęcie w najbardziej wyszukane, niestandardowe utwory.

Instrumenty: Perkusja, Gitara basowa, Gitara elektryczna/klasyczna, instrumenty klawiszowe, wokal.

Zespół klasyczny 

          Członków zespołu połączyła wspólna pasja. Grają już ponad 9 lat i na scenie rozumieją się jak nikt inny. Polecamy na bardzo energetyczne (młodzieżowe) przyjęcia. Zespół z najbardziej aktualnym repertuarem,  za każdym razem zaskakuje nas nowymi aranżacjami. Jak wszystkie inne zespoły, polecamy wraz z prezenterem muzycznym.

Instrumenty: Perkusja, Gitara basowa, Gitara elektryczna, klawisz+akordeon, wokal.

Zespół tradycyjny

Duet, na życzenie powiększony o dodatkowego wokalistę. Grają utwory tradycyjne do podkładów z instrumentów klawiszowych.Mocną stroną zespołu są niewielkie wymagania techniczne oraz bardzo szeroki repertuar. Niewielki skład pozwala na realizację bardziej kameralnych przyjęć.

Zapraszamy na spotkanie podczas którego odpowiemy na Państwa pytania, zaprezentujemy listy utworów granych przez poszczególne zespoły. Przy kawie opowiemy o naszych doświadczeniach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

imageimageOLYMPUS DIGITAL CAMERA